Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради, затвердження його структури та графіку роботи


Керуючись ст. 25, 26, 46, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997 року, відповідно до  Закону України «Про адміністративні послуги» 5203-VI від 06.09.2012 року, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» №1160-IV від 11.09.2003 року, постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з метою покращення надання  адміністративних послуг, сесія Ямпільської селищної ради ВИРІШИЛА:

  1. Утворити відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільській селищній раді, як структурний підрозділ Ямпільської селищної ради, без статусу юридичної особи.
  2. Затвердити Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради (Додаток 1).
  3. Затвердити графік роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради (Додаток 2).
  4. Затвердити штатну чисельність працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ямпільської селищної ради в кількості 5 штатних одиниць (Додаток 3).
  5. Секретарю Ямпільської селищної ради (Годована К.В.) з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п?яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційних веб-ресурсах ради (сторінках у мережі Інтернет).
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Ямпільської селищної ради з питань діяльності виконавчих органів Рудь В.А.

Селищний голова                            Кордонець В.М.