1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план  смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ямпільська селищна рада Білогірського району Хмельницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до п.5 ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану смт. Ямпіль розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 3 лютого 2020 року на сайті Ямпільської селищної ради (https://yampilsr.gov.ua/) та триватиме 15 днів.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану. Усі зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 30231, Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт Ямпіль, вул. Чернавіна, буд. 52 А,  тел. 03841 - 22140, контактний e-mail: yampilsr@gmail.com  

Зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки генерального плану надаються протягом 15 днів.

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки