У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ     БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

ВИКОНАВЧИЙ        КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

    від 21 грудня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про роботу із зверненнями громадян
в ІІ півріччі 2019 року.

    Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря селищної ради Годованої К.,  відповідно ст.3, 38, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою безумовного виконання на території селищної ради вимог Закону України «Про звернення громадян»,  виконком селищної ради ВИРІШИВ:

1.    Інформацію секретаря селищної ради Годованої К. взяти до відома, рівень організації цієї роботи оцінити як таку, що відповідає вимогам, установленим законодавством.
2.    Керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, що діють на території селищної ради, звернути особливу увагу на вдосконалення особистого прийому громадян на виконання чинного законодавства.
3.    Членам виконкому селищної ради:
-    приймати активну участь у розгляді звернень громадян, залучати до цієї роботи комісії при виконкомі селищної ради;
-    на виконання чинного законодавства систематично контролювати стан розгляду звернень громадян  на діючих на території селищної ради підприємствах, установах та організаціях.
4.    Підвищити відповідальність працівників за належну організацію роботи із зверненнями громадян та результативність вирішення порушених у них питань, у тому числі шляхом притягнення винних осіб у встановленому порядку до дисциплінарної відповідальності за невиконання чи неналежне виконання службових обов’язків щодо розгляду звернень громадян.
5.    Продовжувати практику виїзних форм роботи з населенням.
6.    Питання контролю за станом забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян, здійснення контролю за станом цієї роботи у виконкомі селищної ради систематично слухати на засіданні виконкому.
7.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря виконавчого комітету селищної ради Годовану К.
 
Ямпільський селищний голова:                                                                      Василь  КОРДОНЕЦЬ