У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ    БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ
 
Р І Ш Е Н Н Я

    від  25 липня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про міри збереження від пошкоджень
кабельних  ліній  зв’язку  на  території
Ямпільської селищної ради

Заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови Кордонця В.М., керуючись вимогами «Правил охорони ліній електрозв’язку», що затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р. №135 (із змінами і доповненнями, внесеними Постановами Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. №1465 та від 22.04.2009р. №377), згідно пп. 9 пункту «а» ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія Ямпільської селищної ради ВИРІШИЛА:

1.    Заборонити на території Ямпільської селищної ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земельних робіт на глибині більше як  30 см, в тому числі заміну опор, підключення до житлових будинків водогонів,  азопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, копку підвалів, колодязів, складування матеріалів і інших робіт, пов’язаних з розкриттям грунту без попереднього погодження та письмового дозволу землеупорядника та виклику на місце робіт працівника СЛДТМ №5, який знаходиться у м. Волочиськ, вул. площа Центральна,3, тел. 4-13-37, 091-114-85-98. Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3  доби до початку виконання робіт.
2.    Винні у порушенні «Правил охорони ліній зв’язку» згідно ст. 188 та ст. 360 Кримінального кодексу України притягаються до кримінальної та матеріальної відповідальності.
3.    Ознайомити з цим рішенням усіх мешканців, що проживають на території Ямпільської селищної ради, а також в.о. старост населених пунктів, що входять до ОТГ.


                         Селищний голова:                             В.М.Кордонець