У К Р А Ї Н А
    
ХМЕЛЬНИЦЬКА   ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ   РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА     СЕЛИЩНА     РАДА

ВИКОНАВЧИЙ           КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 липня 2019 року №
    смт Ямпіль

    Про проведення ремонту доріг


    Заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови Кордонця В.М. про проведення ремонту доріг, лист т.в.о. заступника голови Хмельницької облдержадміністрації С.Ткачука, у зв’язку із запровадженням з 1 січня 2018 року державного дорожнього фонду у складі спеціального фонду державного бюджету, керуючись п.7 ч.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради ВИРІШИВ:

1.    Провести поточний ремонт асфальтного покриття частини дороги по вул. Центральній в смт Ямпіль.
2.    Затвердити перелік пріоритетних об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020-2027 роки по Ямпільській ОТГ згідно додатку.
3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.


Селищний голова:                     В.М.Кордонець

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток
до рішення виконкому
№ від 25.07.2019р.

Перелік пріоритетних об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020-2027 роки по Ямпільській об’єднаній територіальній громаді

№з/р (пріоритетність)    Найменування об’єкту та його місцезнаходження    Протяжність
ділянки, км    Обґрунтування включення об’єкту
1.        О230112 Теофіполь-(Ямпіль-Тихомель) через Човгузів    6,2    Необхідний капітальний ремонт. Дорога з білим покриттям, знаходиться в жахливому стані: підвищена колійність, велика ямковість. Під час весняно-осіннього періоду стає зовсім непроїзною. Внаслідок ремонту скоротиться віддаль з смт Ямпіль до смт Теофіполь на 20  км, що дасть змогу знизити собівартість перевезень до Теофіпольського цукрового заводу та Ямпільського елеватора.  
2.        О230109 Ямпіль-Тихомель ч/з В’язовець    23,0    Необхідний капітальний ремонт асфальтного покриття. Розбите асфальтне покриття. В 2020 році села по даній дорозі Довгалівської та В’язовецької сільських рад мають увійти до складу Ямпільської ОТГ
3.        С230101 Дідківці-Норилів    2,0    Потрібний капітальний ремонт. Щебенево-жоствяне покриття з ямковістю. Під’їд до гімназії.
4.        С230116 Під’їзд до ст. Лепесівка    0,5    Потрібна реконструкція шосейної дороги, яка знаходиться нижче узбіччя, внаслідок постійної затримки води утворилась значна ямковість, що утруднює під’їзд до залізничної станції.
5.        С230109 В.Дедеркали-(Кременець-Біла Церква)    6,2    Необхідний капітальний ремонт асфальтного покриття. Розбите асфальтне покриття. Сполучення до сусідньої ОТГ та лікарні, яка обслуговує значну частину людей Ямпільської ОТГ.
6.        С230108 Лепесівка-Вільшаниця    2,0    Поточний ремонт. Неможлива експлуатація даної ґрунтової дороги в осінньо-зимовий період.

 

Селищний голова:                              В.М.Кордонець