У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА     СЕЛИЩНА    РАДА

ВИКОНАВЧИЙ      КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

    від  28 лютого 2019 року №
    смт Ямпіль

Про проведення акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів селищної ради

З метою покращення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів селищної ради, підвищення рівня благополуччя та санітарної культури населення, відповідно ст. 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 4 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Санітарних правил утримання територій населених місць, ст. 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись п. 1 б ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради  ВИРІШИВ:
1.    Провести з 25.03.2019р. по 25.04.2019р. щорічну акцію «За чисте довкілля» та Дня довкілля 20 квітня 2019 року.
2.    Організувати збір та вивіз сміття від осель жителів населених пунктів, заключивши договір з комунальним підприємством.
3.    Провести благоустрій територій кладовищ, братських могил та місць почесних поховань.
4.    Провести висадку дерев, кущів та квітників на території парків, в межах смуг вулиць за участю громади, учнівської молоді.
5.    Провести заліснення територій у межах прибережних захисних смуг, крутих схилів та ярів.
6.    Ліквідувати несанкціоновані та неконтрольовані сміттєзвалища відходів у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм, річок, струмків.
7.    Привести в належний стан водопроводи та нецентралізовані джерела водопостачання (криниці, каптажі, джерела), облаштувати та впорядкувати відповідно до санітарних та екологічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.
8.    Провести санітарне прибирання та благоустрій територій закладів охорони здоров’я, освіти, культури, торгівлі, громадського харчування, підприємств, організацій, установ усіх форм власності та прилеглих і закріплених за ними територій.
9.    Організувати роботи щодо впорядкування та ремонту доріг і тротуарів, очищення від забруднення та засмічення автомобільних доріг загального користування та смуг їх відведення.
10.    Виконавчому комітету селищної ради ознайомити з даним рішенням та планом заходів керівників установ та організацій на території села, приватних підприємців, жителів населених пунктів.
11.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на виконком селищної ради

Селищний голова:                      В.М.Кордонець