У К Р А Ї Н А

    ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

  ЯМПІЛЬСЬКА         СЕЛИЩНА          РАДА

ВИКОНАВЧИЙ               КОМІТЕТ
 
                    Р І Ш Е Н Н Я

від 28 серпня 2019 року  №
смт Ямпіль

Про благоустрій населених пунктів
Ямпільської селищної ради.

     Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.. 42, ЗУ «Про благоустрій населених пунктів в Україні», з метою поліпшення стану навколишнього середовища, забезпечення та утримання територій населених пунктів селищної ради в належному стані, забезпечення відповідного рівня благоустрою, покращення санітарного стану населених пунктів Ямпільської селищної ради,заслухавши інформацію селищного голови Кордонця В.М., виконавчий комітет ВИРІШИВ:

 1.  Інформацію селищного голови про організацію та проведення  на території сіл Ямпільської селищної ради  заходів з благоустрою населених пунктів, санітарної очистки території сіл прийняти за основу.
2.  Налагодити співпрацю з підприємствами та організаціями, розташованими на території селищної ради, щодо надання транспортних послуг для робіт з благоустрою населених пунктів.
3.  Комунальному підприємству «Добробут Плюс» розробити порядок надання платних послуг з прибирання прилеглих територій підприємств, організацій та господарств громадян.
4.  Адміністративній комісії при селищній раді оперативно реагувати на розгляд поданих протоколів вчинення порушень правил благоустрою, приймати міри з усунення причин правопорушень згідно чинного законодавства.
5.  Закріпити депутатів селищної ради відповідальними за ділянками благоустрою на відповідних округах .
6.  Кожному депутату на своєму окрузі провести організаційну роботу по проведенню благоустрою, організації ліквідації стихійних сміттєзвалищ, гноярок, залучати громадськість та молодь села.
7.  Приватним підприємцям , керівникам підприємств та установ, незалежно від форм власності , які розташовані на території Ямпільської селищної ради привести в належний стан території, на яких розміщені відповідні об’єкти, прилеглі та закріплені території.
8.  Контроль за виконання даного рішення  покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Рудь В.А.
    

          Селищний голова                                   В.М.Кордонець