У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА     СЕЛИЩНА    РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

одинадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 5 листопада 2019 року №
    смт Ямпіль

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільного моста через р. Горинь в районі смт Ямпіль Білогірського району Хмельницької області
Заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови Кордонця В.М.,  відповідно Постанови Кабінету Міністрів України №117 від 23.04.2014р. «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти», керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада  ВИРІШИЛА:

1.    Надати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільного моста через р. Горинь в районі смт Ямпіль Білогірського району Хмельницької області.
2.    Надати згоду на попередню оплату робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільного моста через р. Горинь в районі смт Ямпіль Білогірського району Хмельницької області на строк не більше одного місяця в розмірі 30% від загальної суми вартості робіт, не враховуючи вартість експертизи.
3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Кордонця В.М.

Секретар селищної ради:                      К.В.Годована