У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ           БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА     СЕЛИЩНА     РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

дванадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 6 грудня 2019 року № 2
    смт. Ямпіль

Про надання згоди на прийняття
в         комунальну        власність
Ямпільської    селищної      ради
бібліотечних фондів, основних
засобів та малоцінного інвентарю
сільських бібліотек - філій

    Відповідно підпункту 4  частини 13 статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 року №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» керуючись п. 2 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ямпільська селищна рада   ВИРІШИЛА:
1.Надати згоду на прийняття в комунальну власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області з 1 січня 2020 року:
- закладів культури (бібліотеки) та частини майна групи по централізованому обслуговуванню установ та закладів культури Білогірської районної державної адміністрації;
- бібліотечних фондів, основних засобів та малоцінного інвентарю Ямпільської селищної для дорослих, для дітей, Паньковецької, Миклашської, Воробіївської, Погорілецької сільських бібліотек-філій, які знаходяться на балансі відділу культури Білогіррської районної державної адміністрації.
2.Клопотати до Білогірської районної ради Хмельницької області щодо прийняття рішення про передачу закладів бібліотек, їх майна в комунальну власність Ямпільської селищної ради Хмельницької області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

    Ямпільський селищний голова                                        Василь КОРДОНЕЦЬ