У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА          СЕЛИЩНА           РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

четвертої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 7 березня 2019 року №
    смт Ямпіль

    Про продаж земельної ділянки
несільськогосподарського призначення
 

    Розглянувши заяву гр. Кононович Н.О. та матеріали експертної грошової оцінки земельної ділянки, представлених ТзОВ «Ізяслав-Оцінка», відповідно  ст.12, 127, 128 Земельного Кодексу України,  керуючись ст.16, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Центральній, 39д в смт.Ямпіль, що підлягає продажу Кононович Н.О.
2.    Затвердити вартість земельної ділянки, площею 197 м2, розташованої в смт Ямпіль вул. Центральна, 39д, в сумі 8246 грн., визначену на основі експертної грошової оцінки, представленою ТзОВ «Ізяслав-Оцінка».
3.    Продати Кононович Надії Олександрівні земельну ділянку, площею  197 кв. м, по ціні 41,86 грн. за 1 кв.м, в сумі 8246 грн., що розміщена  в смт Ямпіль вул. Центральна, 39д для будівництва та обслуговування будівель торгівлі. Оплату провести в повній сумі до дня підписання договору купівлі-продажу.  Грошові кошти перерахувати на рахунок №31517941022735.
4.    Доручити селищному голові Кордонцю В.М. укласти та підписати від імені селищної ради договір купівлі-продажу земельної ділянки, а також оформити інші, необхідні для виконання цієї угоди, документи.
5.    Гр. Конович Надії Олександрівні  виконувати обов’язки власника земельної ділянки згідно з вимогами ст. 91 Земельного Кодексу України.
6.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів(голова комісії Шевчука І.А.)

Селищний голова:                 В.М.Кордонець