У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

шостої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 12 червня 2019 року №
смт Ямпіль
 
 Про присвоєння звання «Почесний громадянин селища Ямпіль»

Розглянувши пропозицію Ямпільського селищного голови  щодо присвоєння звання «Почесний громадянин селища Ямпіль» Петринюку В.А., Ситару Л.Л., відповідно Положення про звання «Почесний громадянин селища, села» керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сесія селищної ради ВИРІШИЛА:
1.    Присвоїти звання «Почесний громадянин селища Ямпіль» Петринюку Василю Андрійовичу, за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток селища та з нагоди 484-річниці заснування селища Ямпіль.
2.    Присвоїти звання «Почесний громадянин селища Ямпіль» Ситару Леоніду Лукичу за значний особистий внесок у соціально-економічний, культурний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та з нагоди 484-річниці заснування селища Ямпіль.
3.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  з питань  освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.
4.    Це рішення набуває чинності з моменту його оголошення на урочистій церемонії присвоєння звання «Почесний громадянин селища».       


Селищний голова:                     В.М.Кордонець