У К Р А Ї Н А
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА     СЕЛИЩНА    РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

другої сесії селищної ради VІІ скликання


    від 18 січня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про  затвердження переліку  об’єктів та видів  суспільно-корисних робіт для порушників,  на яких судом   накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських робіт, або засуджених  за вчинення злочинів до даного  покарання, суспільно-корисних робіт для порушників (несплата аліментів), що будуть виконуватися  на підвідомчій території  Ямпільської селищної  ради у 2019 році


    Розглянувши запити старшого інспектора Білогірського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області майора внутрішньої служби Рудого В.В. № 2, 11, 37 від 02.01.2019 року щодо визначення, згідно зі ст.ст. 56, 100 ч.1 Кримінального кодексу України, ст.ст.  301, 3213 Кодексу України про адміністративні правопорушення, видів безоплатних суспільно-корисних робіт для засуджених та порушників, яких судом притягнуто до кримінальної відповідальності у виді громадських робіт та на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та переліку об’єктів для відбування засудженими та порушниками громадських робіт, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада ВИРІШИЛА:

1.    Затведити перелік об’єктів та види суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт та суспільно-корисних робіт для порушників (несплата аліментів), що будуть виконуватися на підвідомчій території Ямпільської селищної ради у 2019 році у відповідності з додатком 1.
2.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищногоого голови з питань діяльності виконавчих органів Рудь В.А.


Селищний голова:                           В.М.Кордонець

 

 

 

 

 

Погоджено:
Старший інспектор Білогірського
районного філії Державної установи
«Центр пробації» у Хмельницькій обл.
майор внутрішньої служби                    Додаток до рішення Ямпільської селищної ради від  18 січня 2019 року №

________________Рудий В.В.                                                     

 

Перелік об’єктів
та види суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, або засуджених  за вчинення злочинів до даного  покарання, суспільно-корисних робіт для порушників (несплата аліментів), що будуть виконуватися на підвідомчій території Ямпільської селищної ради ради у 2019 році

1.    Прибирання вулиць, розчистка та ремонт доріг в населених пунктах Ямпільської селищної ради у літній та зимовий періоди  (смт  Ямпіль, села: Дідківці, Норилів, Паньківці, Лепесівка, Воробіївка, Погорільці, Тихомель, Миклаші).
2.    Ремонт приміщень загальноосвітніх навчальних закладів та дошкільних навчальних закладів загального розвитку, закладів культури та інших об’єктів соціальної сфери селищної ради.
3.    Допомога одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам, багатодітним сім’ям, сім’ям учасників бойових дій по упорядкуванню територій в особистих селянських господарствах.
4.    Робота по ліквідації стихійних лих, стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ та упорядкування території паспортизованих сміттєзвалищ територіальної громади.
5.    Упорядкування кладовищ в селах Лепесівка, Паньківці, Дідківці, Воробіївка, Погорільці, Тихомель, Миклаші,   упорядкування  пам’ятників, обелісків, символічних знаків загиблих у війні, які знаходяться в селах громади.
6.    Розпилювання та рубання дров в дошкільних навчальних закладах сільської ради, в закладах освіти, культури   для опалення приміщень.
7.    Інші роботи, пов’язані з професійними навиками засуджених (притягнутих).

 

Секретар селищної ради:                       К.В.Годована