У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

тринадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 23 грудня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про затвердження Програми пріоритетних завдань в галузі освіти і культури  Ямпільської селищної ради   на 2020-2021 роки

 

Керуючись п. 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, з метою розширення умов для рівного доступу до високоякісної освіти та задоволення потреб населення Ямпільської селищної ради  в особистісно-орієнтованій, інноваційній та конкуренто спроможній освіті та культурі, Ямпільська селищна рада ВИРІШИЛА:

1.    Затвердити Програму  пріоритетних завдань в галузі освіти і культури  Ямпільської селищної  ради на 2020 -2021 роки відповідно додатку.
2.    Визначити відділ соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту відповідальним виконавцем з реалізації  Програми пріоритетних завдань в галузі освіти і культури  Ямпільської селищної  ради  на 2020-2021 роки.
3.    Відділу соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту звітувати про хід і результати виконання  Програми пріоритетних завдань в галузі освіти і культури  Ямпільської селищної  ради на 2020-2021 роки  щорічно.
4.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря селищної ради Годовану К.В.


                Ямпільський селищний голова                                                      Василь КОРДОНЕЦЬ