У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

тринадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

    від 23 грудня 2019 року №
смт. Ямпіль
    
Про затвердження Статуту комунальної установи «Школа мистецтв» Ямпільської селищної ради
 Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2001 року № 433, Положення про початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (школу естетичного виховання), затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтв України від 06.08.2001 № 523, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2001 року за №803/5994, розглянувши клопотання гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради про створення комунальної установи «Школа мистецтв» Прилісненської сільської  ради, враховуючи пропозиції постійних комісій сільської ради та  з метою надання якісних освітніх послуг у сфері естетичного виховання, селищна рада ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Статут комунальної установи «Школа мистецтв» Ямпільської селищної ради відповідно додатку 1.
2. Уповноважити відділ соціального захисту населення, освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту (в.о. Начальника Васильчук В.Л.) забезпечити в установленому законом порядку державну реєстрацію  установчих документів  (Статуту).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики (голова комісії Кравчук О.В.).

Ямпільський селищний голова:                                                                    Василь КОРДОНЕЦЬ