У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ    БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

тринадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

від 23 грудня 2019 року  №
смт Ямпіль

Про внесення змін до Програм
селищної ради

    Заслухавши інформацію селищного голови Кордонця В.М. про внесення змін до Програм селищної ради, керуючись п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада ВИРІШИЛА:
1.    Внести зміни до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства Ямпільської селищної ради на 2018-2021роки:
    1.1 В додаток 1 до Програми  реформування та розвитку житлово-комунального господарства Ямпільської селищної ради на 2018-2021роки додати пункт:
Назва заходу     Кількість (од.) Джерела фінансування, тис. грн.
        2020    2021    2018-2021рр
        у тому числі    у тому числі    
        Кількість (од)    вартість    Державний бюджет    Місцевий бюджет    Кошти підприємств    Інші    Кількість (од)    вартість    Державний бюджет    Місцевий бюджет    Кошти підприємств    Кількість (од)    вартість    Державний бюджет    Місцевий бюджет    Інші
Нове будівництво водопровідних мереж             800    450    350                800    450    350            10000    1800    1000    
1.2 Назву пункту «Придбання інструментів та інвентарю для проведення робіт по благоустрою населених пунктів (електрозварювальний апарат, бензопили, бензокосарка та пальне до них)»  змінити на«Придбання інструментів та інвентарю для проведення робіт по благоустрою населених пунктів (електрозварювальний апарат, терморезисторний зварювальний апарат для поліетиленових труб, бензопили, бензокосарка  і т.д. та пальне до них)» .
2. Внести зміни до Комплексної  Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Ямпільської селищної ради обслуговування Білогірського ВП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області  на 2016-2020 роки:
в додатку до Програми «Перелік напрямів, завдань і заходів програми» в пп.6.5 «Розглядати питання щодо виділення коштів з бюджету та надання відповідної фінансової і матеріальної допомоги Білогірському ВП Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області з метою забезпечення найнеобхідніших потреб в придбанні матеріальних цінностей, а саме паливно-мастильних матеріалів для службового автотранспорту, запчастин для поточного та позапланового ремонту службового автотранспорту, спеціальної техніки, оргтехніки, апаратного та програмного забезпечення та ін.» на 2020 р. замінити цифру «3.0» на цифру «55,0».
3.    Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову Кордонця В.М.
                   
    Ямпільський селищний голова                                        Василь КОРДОНЕЦЬ