У К Р А Ї Н А
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН
ЯМПІЛЬСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
тринадцятої сесії селищної ради VІІ скликання
    від 23 грудня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про  вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»


Керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, селищна рада ВИРІШИЛА:
1.    Вступити в Всеукраїнську асоціацію органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
2.    Уповноважити селищного голову  Кордонця В.М. представляти Ямпільську селищну раду в Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
3.    Доручити головному бухгалтеру проводити щорічну сплату членських внесків до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
4.    Секретарю селищної ради надіслати це рішення до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
5.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань прав  людини,  законності,  запобігання  корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості (голова комісії Ткачук А.С.)


Ямпільський селищний голова                                                       Василь КОРДОНЕЦЬ