A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ямпільська громада
Хмельницька область, Білогірський район

дозвіл на встановлення меж земельних ділянок для ОЖБ, ОСГ

Дата: 28.12.2019 18:12
Кількість переглядів: 132

 

У К Р А Ї Н А

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

ЯМПІЛЬСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

тринадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

    від  23 грудня 2019 року №
    смт Ямпіль

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства

    Розглянувши заяви гр..Цимбалюк Л.П., Мельник Л.П., Хаврусь В.М.,  Костюк С.Ф., Присяжнюк Г.Т., Лаврент’євої В.Я., Вальчук Р.М., Рибака С.П., Костюк П.І., Водніцького П.П.,  Цісар В.П., Денисюк Г.Ф., Мельничук К.П., Писаренко Т.І., Мельника Р.І., Керея А.А., Мирончук В.М., Поліщук О.Ф., Григорчука М.В., Бідюка В.В., Атаманчука В.М., Атаманчука М.Ф., Волошиної С.М., Кузьмук М.Д., Карнаківського М.В., Мельника В.М., Грень В.П., Дворак Р.О., Шимчук Н.Й., Шимчука М.І., Ляшенюк О.С., Уборської А.М., Швець Є.П., Грунтківської Н.Л., Вдовиченка М.І., Козак Л.І., Коломієць Л.М., Дворака В.Ю., Дворак С.І., Помернюк В.В., Цікавюка М.М., Концевої Г.Д., Загорської Г.А., Боденчука В.М., Кереї Р.С., Зембецької Г.Д., Зембецького М.В., Теребей Л.В., Басмат Н.М., Загородньої В.А., Грень О.Г., Рафалюк В.В., Ніконюк К.М., Островського М.А., Логунової Я.М.  про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва, обслуговування житлового будинку та для ведення особистого селянського господарства, відповідно до статей 17, 33, 81, 86, 89, 125 Земельного кодексу України, керуючись  п.34 ч.1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», сесія селищної ради ВИРІШИЛА:.
1    Надати громадянам дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення      меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ) для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства відповідно додатку 1.
2    Матеріали по передачі у власність земельних ділянок після оформлення представити до сесії селищної ради для прийняття відповідного рішення.
3    Контроль за виконанням цього рішення покласти на спеціаліста Герега С.М.


Селищний  голова:                         Василь КОРДОНЕЦЬ

 


                                                                                                                         

                                                                                                                            Додаток 1
до рішення сесії селищної ради
№22 від 23.12.2019 року

СПИСОК
громадян, яким надано дозвіл на виготовлення
технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

№ п/п.     Прізвище, ім’я, по батькові    Місце проживання    Місце знаходження земельної ділянки    Орієн-товна площа всього, га    В т.ч.
                    Б,ОЖБ    ОСГ
1.        Цимбалюк Людмила Петрівна    с.Лепесівка
вул.Гончарова,8    с.Лепесівка
вул.Гончарова,8
с.Лепесівка    0,60    0,25    

0,35
2.        Мельник Людмила Платонівна    смт.Ямпіль
вул..І.Франка,19    смт.Ямпіль
вул..І.Франка,19
смт.Ямпіль    0,20    0,15    

0,05
3.        Хаврусь Віра Микитівна    село Паньківці
вул. Коцюбинського, 68    село Паньківці
вул. Коцюбинського, 68
с.Паньківці    0,60    0,25    


0,35
4.        Костюк Софія Филимонівна    село Паньківці
провул. Шевченка, 6    село Паньківці
провул. Шевченка, 6    0,25    0,25    


5.        Присяжнюк Галина Тимофіївна    село Воробіївка
вул. Центральна,24    село Воробіївка
    0,56        0,56


6.        Лаврент’єва Валентина Якимівна    село Паньківці
вул. Запорізька, 20    село Паньківці
вул..Запорізька,20
с.Паньківці

    0,65

    0,25    

0,40
7.        Вальчук Раїса Миколаївна    село Погорільці
вул.Хутірська, 7    село Погорільці
вул.Хутірська, 7
село Погорільці    1,25    0,25    

1,00


8.        Рибак Сергій Павлович    село Паньківці
вул.Коцюбинського, 30    село Паньківці
вул.Коцюбинського, 30
село Паньківці    0,57    0,25    

0,32
9.        Костюк Поліна Іванівна    село Паньківці
вул.Коцюбинського, 84    село Паньківці
вул.Коцюбинського, 84
село Паньківці    0,70    0,25    

0,45

10.        Водніцький Петро Павлович    село Воробіївка
вул.Усадьби,13    село Воробіївка
вул.Усадьби,13
село Воробіївка    1,25    0,25    

1,00
11.        Цісар Валентина Петрівна    село Миклаші
    село Миклаші
    0,30        0,30


12.        Денисюк Галина Францівна    село Тихомель
    село Тихомель
село Тихомель    0,34    0,25    
0,09
13.        Мельничук Катерина Петрівна    м.Хмельницький
вул..Проскурівська    село Лепесівка
вул..Герцена,34
село Лепесівка    0,56     0,25    

0,31
14.        Писаренко Тетяна Іванівна    село Дідківці
вул.Мазепи,17    село Дідківці
вул.Мазепи,17
село Дідківці    0,80    0,25    

0,55
15.        Мельник Роман Іванович    село Дідківці
вул.Райдужна,5    село Дідківці
вул.Райдужна,5
село Дідківці    0,74    0,25    

0,49
16.        Керея Анатолій Андронович    село Паньківці
вул.Коцюбинського,40    село Паньківці
вул.Коцюбинського,40
село Паньківці    0,70    0,25    

0,45
17.        Мирончук Валентина Миколаївна    смт.Ямпіль    смт.Ямпіль
село Лепесівка    0,40
0,20        0,40
0,20
18.        Поліщук Олена Федотівна    село Дідківці
вул.Мазепи,11    село Дідківці
вул.Мазепи,11
село Дідківці    0,72    0,25    

0,47
19.        Григорчук Максим Володимирович    село Миклаші
вул.Миру,37    село Миклаші
вул.Миру,37
с.Миклаші    1,30    0,25    

1,05
20.        Бідюк Валерій Володимирович    село Миклаші
вул.Рибна    село Миклаші
вул..Рибна
с.Миклаші    0,93    0,25    

0,68
21.        Атаманчук Володимир Миколайович    село Миклаші
вул.Заставна,3    село Миклаші    0,36        0,36
22.        Атаманчук Микола Федорович    село Миклаші
вул.Заставна,3    село Миклаші
вул.Заставна,3
село Миклаші    0,60    0,25    

0,35
23.        Волошина Світлана Миколаївна    с.Дідківці
вул.Грушевського,43    село Дідківці
вул.Грушевського,43
село Дідківці    0,84    0,25    

0,59
24.        Кузьмук Марія Дмитрівна    смт.Білогір’я
вул.Шевченка,109/14    с.Лепесівка
    0,50        0,50


25.        Карнаківський Микола Вікторович    село Миклаші
вул.Ланова,42    село Миклаші
вул.Ланова,42
село Миклаші    1,30    0,25    

1,05

26.        Мельник Володимир Миколайович    село Норилів
вул..Степова,7    село Норилів
вул..Степова,7
село Тихомель
село Воробіївка    0,85    0,25    

0,07
0,50
27.        Грень Валерій Павлович    село Тихомель
вул..Горинська,34    село Тихомель
вул..Горинська,34
село Тихомель
село Воробіївка    0,82    0,25    

0,07
0,50
28.        Дворак Раїса Олексіївна    смт.Ямпіль
вул..Молодіжна,39    смт.Ямпіль
вул..Молодіжна,39
смт.Ямпіль    0,35    0,15    

0,20

 

29.        Шимчук Надія Йосипівна    село Норилів
вул..Степова,24    село Норилів
вул..Степова,24
село Норилів    0,80    0,25    

0,55
30.        Шимчук Михайло Іванович    с.Дідківці
вул.Грушевського,4    село Дідківці
вул.Грушевського,4
село Дідківці    0,84    0,25    

0,59
31.        Ляшенюк Олена Сергіївна    село Норилів
вул..Сагайдачного,13    село Норилів
вул..Сагайдачного,13
село Норилів    0,89    0,25    

0,64
32.        Уборська Аліна Михайлівна    село Лепесівка
вул..Зелена,49    село Лепесівка
вул..Зелена,49
село Лепесівка    0,58    0,25    

0,33


33.        Швець Євгенія Пилипівна    село Погорільці
вул..Шевченка,48    село Погорільці
вул..Шевченка,48
село Погорільці    1,06    0,25    

0,81
34.        Грунтківська Наталія Леонідівна    село Воробіївка
вул.Центральна,24/2    село Воробіївка
вул.Центральна,24/2
село Воробіївка    1,11    0,25    

0,86
35.        Вдовиченко Микола Іванович    село Дідківці
вул.Грушевського,    село Дідківці
вул.Грушевського,
село Дідківці    0,98    0,25    

0,73

36.        Козак Любов Іванівна    село Дідківці
вул..Райдужна,7
    село Дідківці
вул..Райдужна,7
село Дідківці
    0,70    0,25    

0,45
37.        Коломієць Лідія Михайлівна    село Паньківці
вул..Лугова,42    село Паньківці
вул..Лугова,42
село Паньківці    0,88    0,25    

0,63
38.        Дворак Василь Юхтейович     село Дідківці
вул..Стуса,17
    село Дідківці
вул..Стуса,17
село Дідківці
    0,65    0,25    

0,40
39.        Дворак Світлана Іванівна    село Дідківці
вул..Стуса,17
    село Дідківці    0,20        0,20
40.        Помернюк Віктор Вікторович    село Паньківці
вул..Лугова,42    село Паньківці
вул..Лугова,42
село Паньківці    0,55    0,25    

0,30
41.        ЦІкавюк Микола Михайлович    село Норилів
    село Норилів
соло Норилів
    1,17    0,25    
  0,92
42.        Концева Ганна Денисівна    село Дідківці
вул..Мазепи,1
    село Дідківці
вул..Мазепи,1
село Дідківці
    0,80    0,25    

0,55

43.        Загорська Галина Анатоліївна    село Дідківці
вул..Мазепи,15    село Дідківці
вул..Мазепи,15
село Дідківці    0,70    0,25    

0,45
44.        Боденчук Василь Михайлович    село Дідківці
вул..Стуса,6
    село Дідківці
вул..Стуса,6
село Дідківці
    0,72    0,25    

0,47
45.        Керея Раїса Сергіївна    село Дідківці
вул.Грушевського,24    село Дідківці
вул.Грушевського,24
село Дідківці    1,35    0,25    

1,10
46.        Зембецька Галина Дмитрівна    с.Погорільці
вул.Шевченка,46    с.Погорільці
вул.Шевченка,46    0,25    0,25    


47.        Зембецький Микола Володимирович    с.Погорільці
вул.Шевченка,46    с.Погорільці
    1,22        1,22
48.        Теребей Людмила Василівна    село Миклаші    село Миклаші    0,25    0,25    
49.        Басмат Надія Миколаївна    село Паньківці
вул..Котляревського,42    село Паньківці
вул..Котляревського,42
село Паньківці
смт.Ямпіль    0,98    0,25    

0,43
0,30
50.        Загородня Валентина Антонівна    смт.Ямпіль
вул..Залужна,19    смт.Ямпіль
вул..Залужна,19
смт.Ямпіль    0,50    0,15    

0,35
51.        Грень Олена Гнатівна    село Воробіївка
вул..Усадьби,25    с.Воробіївка
    0,50        0,50
52.        Рафалюк Валентина Вікторівна    село Лепесівка
вул..8-Березня,24    село Лепесівка
вул..8-Березня,24
село Лепесівка    0,62    0,25    

0,37
53.        Ніконюк Катерина Миколаївна    село Лепесівка
вул..Гончарова,76    село Лепесівка
вул..Гончарова,76    0,25        0,25
54.        Островський Микола Андрійович    село Лепесівка
вул..Зелена,39    село Лепесівка
вул..Зелена,39
село Лепесівка    0,50    0,25    

0,25
55.        Логунова Яна Миколаївна    смт.Ямпіль
вул..Широка,1    смт.Ямпіль
вул..Широка,1
смт.Ямпіль    0,65    0,15    

0,50

                                    


                                   Спеціаліст I категорії :                           Світлана ГЕРЕГА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування