У К Р А Ї Н А

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ          БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

 

ЯМПІЛЬСЬКА   СЕЛИЩНА   РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

чотирнадцятої   сесії селищної ради VІІ скликання

 

            від 27 лютого 2020 року № 1

            смт Ямпіль

 

Звіт Ямпільського селищного голови про роботу виконкому Ямпільської селищної ради, виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів на 2019 рік

 

Заслухавши доповідь селищного голови Кордонець В.М. про роботу виконавчого комітету селищної ради у 2019 році та виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів на 2019 рік, керуючись ст. 25, п.9, 23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  селищна рада ВИРІШИЛА:

 1. Звіт селищного голови про діяльність виконавчого комітету,  виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів на 2019 рік взяти до уваги.
 2. Роботу виконавчого комітету Ямпільської селищної ради визнати задовільною.
 3. Виконавчому комітету селищної ради з метою забезпечення  темпів зростання  соціально-економічного розвитку села, ефективного функціонування  бюджетних установ:
 • співпрацювати з центром зайнятості, кримінальновиконавчою службою щодо направлення осіб, що перебувають на обліку та які несуть адмінпокаранння у вигляді громадських робіт для участі даних осіб в громадських роботах на території населених пунктів селищної ради;
 • постійно проводити ремонт доріг комунальної власності територіальної громади;
 • забезпечити зміцнення матеріальнотехнічної бази дитячих садків, Будинку культури, сільського клубу;
 • забезпечити виконання  заходів  щодо енергозбереження та ощадливого використання енергоресурсів;
 • забезпечити належний  санітарноепідемічний  стан та  благоустрій  підвідомчої території, узбіч  доріг;
 • залучати громадськість населених пунктів до охорони правопорядку та  профілактичної роботи серед населення через   громадські  формування;
 •   постійно тримати на контролі питання соціального захисту найменш захищених верств населення
 1. Виконавчому комітету селищної ради, бухгалтерії селищної ради в повному обсязі забезпечити виконання селищного бюджету.
 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування бюджету та фінансів, регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку. 

 

Ямпільський селищний голова                   Василь КОРДОНЕЦЬ