У К Р А Ї Н А

 

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ         БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН

 

ЯМПІЛЬСЬКА    СЕЛИЩНА    РАДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

п’ятнадцятої сесії селищної ради VІІ скликання

 

            від 19 березня 2020 року № 4

смт Ямпіль

 

Про звільнення від батьківської плати

за харчування дітей в закладах освіти

 певної категорії осіб.

 

           Відповідно Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб» №474 від 16.01.2020р.,  ст. 56 Закону України «Про освіту»,  керуючись ст. 26 Закону  України  «Про місцеве самоврядування  в Україні»,  сесія   селищної ради ВИРІШИЛА:

  1. Від плати за харчування дітей у навчальних закладах звільнити на 100 % батьків або осіб, які їх замінюють у сім’ях:

-  дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;

- дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

2. Вважати чинним розпорядження селищного голови №103/02-02 від 30.08.2019 року «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Ямпільської селищної ради в 2019-2020н.р.», затверджене рішенням сесії селищної ради №4 від 30.09.2019р. «Про затвердження розпоряджень селищного голови» та рішення сесії селищної ради №17 від 23.12.2019 року «Про затвердження    розміру     батьківськоїплати за харчування одноденного перебування дітей у дитячому садку».

       4.  Секретарю селищної ради забезпечити  оприлюднення  цього рішення на             інформаційному стенді селищної ради та на дошці оголошень в  навчальних               закладах.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  головного бухгалтера та        постійну комісію з питань планування,  фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

Ямпільський селищний голова:                            Василь КОРДОНЕЦЬ