УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ БІЛОГІРСЬКИЙ РАЙОН
ЯМПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
КОМІСІЯ

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30231 смт. Ямпіль, вул. Чернавіна, 52А
Тел: (03841)9-31-20 Факс: 9-31-20 email: yampilsr@gmail.com

ПРОТОКОЛ № 3
позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС

22 березня 2021 року

смт. Ямпіль

Головував

Кордонець В.М.

Присутні члени комісії

10 осіб

 

І. Про заходи з запобігання поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірсоом SARS-CoV-2.

Комісія вирішила:

  1. Керівникам навчальних закладів, закладів дошкільної освіти та закладів культури Ямпільської селищної ради розглянути питання щодо заборони на відповідних територіях:

1.1  Всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи навчального та виховного процесу, без глядачів за умови дотримання учасниками відповідних санітарних протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учнів та персоналу.

1.2 Приймання відвідувачів закладами культури і проведення культурних масових заходів.

1.3 Проведення релігійними організаціями богослужінь, якщо не забезпечено наявності в споруді, приміщені не менше 10 квадратних метрів на одну особу.

Термін: на період карантину.

  1. Рекомендувати керівникам на період шкільних канікул організувати роботу педагогічних працівників та роботу гуртків у дистанційному режимі, для технічних працівників запровадити гнучкий графік роботи, в закладах дошкільної освіти посилити дезінфекційний режим та протиепідемічні заходи.

Термін: на період карантину.

Голова комісії

Василь КОРДОНЕЦЬ

Секретар комісії

Михайло ГАЛАЙДА