Відповідно рішення виконавчого комітету Ямпільської селищної ради №24 від 28.03.2019 «Про проведення весняної санітарної очистки та благоустрою населених пунктів селищної ради» проведено з 01.04.2019р. по 31.04.2019р. весняний місячник санітарної очистки та благоустрою Ямпільської селищної ради та населених пунктів.

Організували роботи по приведенню в належний санітарний стан, санітарну очистку та благоустрій територій підприємств, установ, торговельних закладів, дворів населення від побутового сміття.

Проведено благоустрій сміттєзвалища для твердих відходів, розпочали роботу щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ в населених пунктах ради.

Наведено належний порядок на території зупинок громадського транспорту, парку, стадіону, пам’ятника загиблим воїнам.

Учнями місцевої школи були проведенні заходи щодо благоустрою могил загиблих воїнів.

Організовано ряд суботників, під час яких працівниками селищної ради, Паньковецького закладу дошкільної освіти, Ямпільського відділення  соціальної допомоги вдома №2  очищено від сміття та побутових відходів територій, прилеглих до залізної дороги та автодороги, працівниками селищної ради, Ямпільського відділення  соціальної допомоги вдома №2, Ямпільського Будинку культури проведено роботи з поновлення та благоустрою  огорож Алеї Слави та Ямпільського кладовища.