A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Реєстрація на навчання

10 вересня на платформі Prometheus стартував онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі». 2911 слухачів уже розпочали чотиритижневе навчання.

Державна служба якості освіти створила цей курс для керівників закладів загальної середньої освіти та їхніх заступників, щоб сприяти вдосконаленню управлінських процесів у школах та, як наслідок, підвищенню якості освітньої діяльності.

 

Курс містить відеолекції, конспекти до них, додаткові матеріали для слухачів, ментальні карти й інтерактивні завдання, які допоможуть директорам налагодити управлінські процеси у своїх закладах так, щоб ефективно функціонувала внутрішня система забезпечення якості освіти, були вмотивованими педагоги, розвивалося освітнє середовище, а учні щодня із задоволенням ішли до школи та демонстрували гарні результати навчання.

 

Онлайн-курс допоможе керівнику провести якісне самооцінювання закладу, підготуватися до інституційного аудиту та використати його результати з максимальною користю для школи.

Навчання триває чотири тижні та складається з 11-ти модулів. Після успішного закінчення курсу учасники отримають сертифікат, що підтверджує підвищення кваліфікації обсягом 30 год. (1 кредит ЄКТС). Для отримання сертифіката потрібно набрати 71 бал зі 100 можливих за результатами поточного та підсумкового тестування.

 

Реєстрація на онлайн-курс діє постійно. Усі охочі можуть долучитися до навчання у будь-який момент. Посилання: https://courses.prometheus.org.ua/.../course-v1.../about

 

Онлайн-курс створений за підтримки ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Нарада керівників ЗЗСО.

Відділом соціального захисту населення, освіти, культури та спорту 11 лютого, було проведено нараду із керівниками закладів загальної середньої освіти. Перед керівниками виступив в.о. начальника відділу Володимир Міщук який окреслив основні завдання перед директорами закладів.

15:00:02 11.02.2022

Мода на імена: як називали дітей на території Ямпільської громади у 2021 році?

Народження малюка – це один з найбільш відповідальних і найбільш очікуваних періодів в житті молодої сім'ї. Майбутні батьки ретельно готуються до цієї події, і ще задовго до щасливої дати народження, вибирають ім’я для немовлятка.

09:30:33 02.02.2022

Виконання норм харчування у закладах дошкільної освіти у 2021 році

Харчування дітей у закладах освіти завжди було під пильним наглядом відповідальних служб, батьків, громадськості, а надто тепер, коли по всіх телеканалах країни обговорюють реформу системи харчування.

10:58:20 01.02.2022

«Інженерний тиждень» 2022

Продовжується реєстрація на проєкт «Інженерний тиждень», він стартує 21 березня 2022 року, а завершується – 10 квітня. У цей проміжок часу учасники зможуть перетворити будь-який календарний тиждень на Інженерний.

08:36:22 31.01.2022

Семінар для педагогів закладів дошкільної освіти

26 січня 2022 р. спеціалісти відділу соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Ямпільської селищної ради та Білогірського інклюзивно-ресурсного центру провели семінар для закладів дошкільної освіти з питань змін та нововведень в організації інклюзивного навчання.

10:53:41 27.01.2022

Наша громада у 2021 році зросла на 50 жителів

Відділ соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Ямпільської селищної ради забезпечує ведення та постійне оновлення реєстру даних про дітей, які проживають чи перебувають в межах нашої громади.

09:55:31 26.01.2022

Підключення закладів дошкільної освіти до швидкісного Інтернету

Сьогодні важко уявити людство без Інтернету. Він непомітно увійшов у наші домівки, як допоміжний засіб спілкування та пошуку інформації, і вкоренився настільки сильно, що став частиною нашого життя. Та якщо для пересічного громадянина Інтернет залишається інформаційним джерелом, то для педагогів – це нагальна потреба.

10:35:10 20.01.2022

Подяка вихователю-методисту Ямпільського закладу дошкільної освіти «Росинка» Красножоній О.О.

Перший проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти  Гіджеліцький Ігор, висловлює подяку Красножоній Олесі, вихователю-методисту Ямпільського закладу дошкільної освіти «Росинка»,  з нагоди організації та проведення семінару-практикуму для директорів інклюзивно-ресурсних центрів, директорів та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Організація діяльності команди психолого-педагогічного супроводу в умовах інклюзивного навчання в закладах дошкільної освіти».

15:48:09 19.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь