A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Новини

Дата: від до Скинути

Хмельницькій області проходить формування стрілецького батальйону.

Війна продовжується ставлячи перед нами все нові виклики та випробування. Так, на виконання завдань визначених Офісом Президента України, у Хмельницькій області проходить формування стрілецького батальйону.

11:41 07.02.2023

Доповнено статтю 12 Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»

Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» доповнено статтю 12 Закону «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану», яка передбачає новий вид відпустки без збереження заробітної плати, терміном не більше 90 календарних днів, що надається працівнику, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи у період дії воєнного стану.

10:08 06.02.2023

ЧИ МАЄ ФІЗИЧНА ОСОБА – ПІДПРИЄМЕЦЬ, ЩО ПРАЦЮЄ ЗА ЗАГАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ ОПОДАТКУВАННЯ, ПОДАВАТИ ДО ЗАЯВИ – РОЗРАХУНКУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЛІКАРНЯНИХ ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ?

Якщо фізична особа – підприємець подає заяву-розрахунок за себе особисто, то до неї потрібно прикріпити скановані копії таких документів:  річний/довідковий звіт — в залежності від дати початку випадку непрацездатності (включаючи місяць настання випадку непрацездатності);  довідку про відсутність заборгованості по сплаті ЄСВ від органів Державної податкової служби України (включаючи місяць настання випадку непрацездатності). Для уточнення даних може виникнути необхідність додати до заяви- розрахунку інші документи (наприклад, копії платіжних доручень). Довідково: Довідковий звіт подається за ті періоди, що не потрапили до річного звіту.

16:08 01.02.2023

ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ДЛЯ РОЗРАХУНКУ ЛІКАРНЯНОГО ПЕРІОД ДОГЛЯДУ МАТЕРІ ЗА ДИТИНОЮ ДО 3-Х РОКІВ З ЛИПНЯ 2012 ПО БЕРЕЗЕНЬ 2015 РОКУ, ЯКЩО У ЦЕЙ ПЕРІОД ВОНА НЕ ПЕРЕБУВАЛА У ТРУДОВИХ ВІДНОСИНАХ?

Відповідно до статті 14 Закону України від 23.09.1999 № 1105-XIV “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску. Страховий стаж обчислюється за даними реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, у тому числі за даними про трудову діяльність працівників, внесеними відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, а за періоди до 1 липня 2000 року - у порядку та на умовах, передбачених законодавством, що діяло раніше. Починаючи з 1 січня 2016 року до страхового стажу зараховуються періоди, протягом яких людина не підлягала страхуванню згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, але нею або роботодавцем за неї сплачено єдиний внесок відповідно до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”. З урахуванням зазначеного, період до 1 січня 2016, коли жінка здійснювала догляд за дитиною до 3-х років та не перебувала у трудових відносинах, не входять до її страхового стажу для розрахунку лікарняного. Починаючи з 1 січня 2016 період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку зараховується до страхового стажу непрацюючої жінки, за умови отримання нею допомоги по догляду за дитиною до трьох років, яка виплачується органами соціального захисту населення, оскільки нарахування та сплата страхових внесків за неї здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

08:49 01.02.2023

ПОРЯДОК З 01.01.2023 ВРАХУВАННЯ СТАЖУ І ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРИ ПРИЗНАЧЕННІ ПЕНСІЇ В УКРАЇНІ ЗА ПЕРІОД РОБОТИ В РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇ

Призначення і виплата пенсій громадянам України, які проживали і працювали за її межами, здійснюється згідно із пенсійним законодавством України, яке складається із Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне

08:47 01.02.2023

Вітаємо з 90-річчям!

У цей чудовий день, 28 січня 2023 року, відзначає свій поважний 90-річний ювілей Грень Олена Гнатівна із села Воробіївка.

11:15 28.01.2023

Ямпільщина ярмаркувала на підтримку ЗСУ

Думаємо, цього допису з нетерпінням чекали усі заклади освіти нашої громади! Адже вчора, 25 січня 2023 р., на ринку в смт Ямпіль відбувся Благодійний ярмарок, метою якого було зібрання коштів на автомобіль для наших воїнів з 2 роти 1-го стрілецького батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

11:16 27.01.2023

Прийміть вітання з 95-річчям

Першого зимового місяця відзначив свій поважний 95-й ювілей Кащук Василь Микитович з с. Миклаші. Привітати ювіляра завітав Ямпільський селищний голова Василь Кордонець та директор територіального центру КУ «Ямпільський ТЦСО» Наталія Бричківська.

15:34 26.01.2023

«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування

14:52 25.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь