A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ямпільська громада
Хмельницька область, Білогірський район

Новини

І Н Ф О Р М А Ц І Я

Білогірський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області

13:13 19.11.2019

Виконавче провадження : накладення штрафу на боржника

У рамках проекту “Я маю право”, який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники  відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

14:28 13.11.2019

Звільнення від сплати судового збору

У рамках проекту “Я маю право”, який реалізується фахівцями системи безоплатної правової допомоги та органів юстиції на території всієї України, працівники  відділу «Білогірське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформують.

10:08 16.10.2019

Проведено засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку

27 вересня 2019 року проведено засідання постійної комісії Ямпільської селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку. На розгляд комісії виносились такі питання: - про внесення змін до структури закладів дошкільної освіти; - про затвердження актів приймання-передачі товарно-матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад Білогірського району (баланс відділу освіти Білогірської районної державної адміністрації) у комунальну власність Ямпільської селищної ради; - про надання грошової допомоги; - про затвердження проектно-кошторисної документації на поточний ремонт доріг; - про внесення змін до селищного бюджету Ямпільської селищної ради на 2019 рік; - розгляд заяв педпрацівників про виплату надбавки за престижність.

12:30 27.09.2019

Грали у міні футбол

На стадіоні смт Ямпіль відбулася товариська зустріч по міні-футболу, яка присвячена Дню фізичної культури і спорту. Участь у турнірі взяли такі команди: збірна Ямпільської школи-інтернат, збірна смт Ямпіль, збірна смт Білогір’я, збірна смт Білогір’я (молодь).

12:26 17.09.2019

Відбувся освітянський форум

30 серпня 2019 року в актовому залі Ямпільського ліцею відбувся освітянський форум: Розвиток освіти - інвестиції в майбутнє громади. У форумі взяв участь голова Ямпільської селищної ради Василь Микитович Кордонець, директори, завідуючі освітянських закладів та їх заступники, учителі, вихователі, гості. Серпневий форум - це особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті , що знаменує початок шкільного марафону довжиною в ще один рік. Освітянський форум наповнив святковим настроєм цей день, оселив надію і віру в подальший успіх.

12:37 30.08.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування