A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Ямпільська громада
Хмельницька область, Білогірський район

Новини

Тероризм на території України

Тероризм, який представляє собою все більшу загрозу громадській і національній безпеці, із поодиноких проявів перетворюється в масове явище. «Невідомий погрожує вибухом у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві»; «Ліквідація "полтавського терориста"»; «"Луцький терорист" висунув свої вимоги»; «Замінування центрального залізничного вокзалу у Києві, ТРЦ, станцій метро» та інші подібні заголовки бачать наші громадяни пролистуючи новостну сторінку ЗМІ. На жаль актуальність таких проявів проблема не лише України, але й усього світу. Global Terrorism Index ( рейтинг країн світу за рівнем тероризму ) - це комплексне дослідження, яке вимірює рівень терористичної активності в країнах світу і показує, які з держав і в яких масштабах стикаються з терористичною загрозою. Відповідно до цього дослідження, у 2019 розі Україна знаходиться на 24 місці. До прикладу - у 2012 році Україна знаходилась на 56 місці. Яка відповідальність за вчинення терористичного акту? За Кримінальним кодексом України в загальному - позбавлення волі від 5 до 15 років з конфіскацією майна або без такої. Що Вам потоібно знати: • Звертайте увагу на підозрілих людей, предмети, на будь-які підозрілі дрібниці. Повідомляйте про все, що викликає підозру, співробітникам правоохоронних органів. • Ніколи не беріть від незнайомців пакети і сумки, не залишайте свій багаж без нагляду.

17:37 15.10.2020

СУЧАСНИЙ ТЕРОРИЗМ ТА ЯКІ ЙОГО ПРОЯВИ

       У сучасних умовах тероризм постійно трансформується, активно використовуючи нові форми і методи протиправних дій. Сьогодні він представлений не лише бойовиками-одинаками, але й організованими співтовариствами з надзвичайно потужним оснащенням і великими економічними можливостями. Варто зазначити, що основною метою тероризму завжди була дестабілізація державних режимів, формування в населення стурбованості через свою беззахисність перед насильством, зміна державної влади в державі й здійснення інших політичних, національних чи релігійних сподівань.      Сучасний тероризм охопив не лише сушу, але морський і повітряний простір України. Терористи практично не обмежені простором, застосовують силу і розміщують логістику в неконтрольованих потоках сучасного суспільства. Це дає змогу організованим терористичним угрупованням бути мобільними та дієздатними.       Слід зазначити, що Україна вдосконалює методи з вирішення проблеми тероризму використовуючи досвід інших країн, зокрема шляхом: -Посилення міжнародної взаємодії і обміну інформацією між країнами з питань боротьби з тероризмом -Посилення взаємодії та обміну інформацією з питань протидії тероризму між уповноваженими органами на національному рівні. -Посилення профілактики тероризму, у т.ч. протидія радикалізації. -Використання державними органами нових технологій боротьби з тероризмом. -Посилення боротьби з фінансуванням тероризму. -Посилення контролю за міграційними процесами. -Вдосконалення національного законодавства з питань протидії тероризму, надання додаткових повноважень правоохоронним органам і спеціальним службам.

10:37 01.10.2020

Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області повідомляє

19.08.2020 року заплановано проведення земельних аукціонів з продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди які пропонуються до продажу на земельних торгах. На аукціон виставлено 4 земельні ділянки на території Білогірької ОТГ, Йосиповецької та Великоборовицької сільських рад.

10:38 11.08.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування