A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

С Т Р У К Т У Р А працівників Ямпільської селищної ради


Апарат управління

  1. Селищний голова – Кордонець Василь Микитович;
  2. Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Рудь Валерій Анатолійович;
  3. Секретар ради – Кішан Таміла Анатоліївна;
  4. Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Траковець Світлана Миколаївна;
  5. Староста старостинського округу №1 – Форман Галина Григорівна;
  6. Староста старостинського округу №2 - Панасюк Любов Ананіївна;
  7. Староста старостинського округу №3 - Назарук Галина Василівна;
  8. Головний спеціаліст, юрист – Басок Віта Миколаївна;
  9. Завідувач військово-облікового бюро – Домошенко Анна Вікторівна;
  10. Головний спеціаліст з питань цивільного захисту – Галайда Михайло Сергійович;
  11. Начальник Служби у справах дітей, сімї та молоді Примак Олександр Григорович;
  12. Системний адміністратор – 

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності

  1. Начальник відділу, головний бухгалтер – Кулакевич Ірина Василівна;
  2. Головний спеціаліст – Мельничук Інна Петрівна; Кащук Ганна Петрівна; Мартиненко Валентина Володимирівна;
  3. Спеціаліст І категорії – Цірук Неля Іванівна.

Відділ «ЦНАП»

  1. Начальник відділу – Кравець Олександр Борисович;
  2. Адміністратор –                                                                        
  3. Державний реєстратор – Пилипчук Юрій Миколайович; Полов`юк Галина Іванівна;
  4. Спеціаліст І категорії – Герега Світлана Миколаївна; Ситюк Марія Василівна.

Відділ економічного розвитку, інвестицій, регуляторної діяльності та земельних відносин

  1. Начальник відділу – Чевелюк Валентина Афанасіївна;
  2. Головний спеціаліст (відповідальний за напрямком земельних питань) – Ліщук Оксана Серафимівна;
  3. Головний спеціаліст (економіст) – Панасюк Ольга Миколаївна;
  4. Головний спеціаліст (фахівець із закупівель) – Трачук Алла Анатоліївна.

 

Відділ соціального захисту населення, освіти, культури та спорту

  1. Начальник відділу – Міщук Володимир Ростиславович;
  2. Головний спеціаліст з питань соціального захисту – Богуш Тетяна Олександрівна;
  3. Провідний спеціаліст з питань соціального захисту - Дема Юлія Миколаївна;
  4. Головний спеціаліст з питань освіти – Петрова Ірина Олександрівна;
  5. Головний спеціаліст з питань культури та спорту – Васильчук Віра Леонідівна.

Фінансовий відділ

  1. Начальник відділу – Мусевич Таїсія Анатоліївна;
  2. Головний спеціаліст (відповідальний за напрям доходи) – Боднарчук Інна Михайлівна;
  3. Головний спеціаліст (відповідальний за напрям видатки) – Вініговська Валентина Василівна;
  4. Спеціаліст І категорії (відповідальний за бухгалтерський облік, закупівлі, кадрові питання) – 

Служба господарського забезпечення

  1. Прибиральник службових приміщень – Рибак Людмила Анатоліївна;   
  2. Водій – Рудь Володимир Володимирович;
  3. Оператори котельні – 3 (сезоні).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь