5-6 серпня 2019 року в залі засідань Ямпільської селищної ради було проведено заключний тренінг з таких питань: діловий етикет і культура комунікації з відвідувачами ЦНАП, технології ефективної комунікації, міжособистісне спілкування та ефективна взаємодія, гендерні питання у контексті надання адміністративних послуг, механізми виникнення та розвитку конфлікту, технології розв’язання конфлікту відповідно до програми «U-LEAD з Європою».
Тренінг проводила Олена Ставицька – кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології та психодіагностики Рівненського державного гуманітарного університету, член Асоціації психології та психоаналітиків України.
Такі заходи дуже важливі, адже якість надання адмінпослуг залежить, у першу чергу, від професійності адміністраторів ЦНАП та їхнього рівня культури ділового спілкування. Під час тренінгу учасники опанували кілька нових психологічних технік, які допомагають налагодити ефективну комунікацію із клієнтами, а це у нашій роботі найважливіше.