A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 25.03.2020 06:58
Кількість переглядів: 721

  1. Повна назва документа державного планування: Генеральний план смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського  району Хмельницької області.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Ямпільська селищна рада Білогірського  району Хмельницької області.
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури - відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»  громадське обговорення Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіт зі стратегічної екологічної оцінки) та проекту Генерального плану  смт. Ямпіль Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області розпочато з дня їх оприлюднення, а саме 25 березня 2020 року на сайті Ямпільської селищної ради (https://yampilsr.gov.ua/) та триватиме до 25 квітня 2020 р.

б) способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та Розділу "Охорона навколишнього природного середовища" (звіту про стратегічну екологічну оцінку), одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - не заплановані.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - 30231, Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт Ямпіль, вул. Чернавіна, буд. 52 А,  тел. 03841 - 22140

Контактна особа - В.М.Кордонець.

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій - 30231, Хмельницька обл., Білогірський р-н, смт Ямпіль, вул. Чернавіна, буд. 52 А,  тел. 03841 - 22140,  email: yampilsr@gmail.com  

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів.

є) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

- Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА

- Департамент охорони здоров‘я Хмельницької ОДА

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування  - відсутня.

 

Графічна частина

 

Пояснювальна записка

 

План зонування території смт Ямпіль

 

 

Селищний голова                                                   В.М.Кордонець

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь