На виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 3 квітня 2020 року, постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами),  з урахуванням рішення Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №12 від 25.04.2020),  п.1 рішення  Білогірськогої районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №8 від 28.04.2020), відповідно статей 29,30,32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»:

1. Запровадити, відповідно до законодавства, додаткові обмежувальні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи (або першого вихідного дня) до 06.00 години понеділка (або першого робочого дня після вихідних) до закінчення карантинного періоду.

2. Обмежити роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям у період вихідних та святкових днів.

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Ямпільський селищний голова                                                        Василь КОРДОНЕЦЬ