П Р О Е К Т         Р І Ш Е Н Н Я

Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області

"Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області "

 Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища Ямпільської селищної ради, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельним кодексом України, Законом України «Про особисте селянське господарство», селищна рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства на території Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області (Додаток).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин,будівництва,архітектури та просторового планування (голова – Мельниченко В.Д.) та начальника відділу економічного розвитку,інвестицій,регуляторної діяльності та земельних відносин Чевелюк В.А.

 

Селищний голова                                                                       В.М.Кордонець