Навчання щодо впровадження системи НАССР

4 березня відбувся семінар, щодо впровадження системи НАССР, що об’єднав  всі заклади освіти Ямпільської селищної ради. Головними спеціалістами відділу безпечних харчових продуктів та ветеринарії Білогірського управління ГУ Держпродспожив служби в Хмельницькій області, Хоптар В. О. та Петрівський О. І., були   розкритті слідуючі питання:

  1. Про внесення змін до Методичних настанов щодо розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти.
  2. Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загально середньої освіти

Провідним фахівцем, відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Білогірського управління ГУ Держпродспожив служби в Хмельницькій області, Смик О. В. надана роз’яснення по питаннях:

  1. Про дотримання санітарного регламенту для закладів загально середньої освіти.
  2. Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загально середньої освіти.
  3. Про перелік постанов які втратили чинність та внесення змін до них.

Під час наради було зазначено, що лише спільними зусиллями засновником закладів освіти,  адміністрацією закладів загальної середньої освіти, Білогірського управління Держпродспожив служби, шкільне харчування поступово буде приведено до міжнародної системи ХАССП у закладах освіти Ямпільської селищної ради.