A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Змагання з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради

Дата: 12.03.2021 16:00
Кількість переглядів: 1096

12 березня, на базі Ямпільського будинку культури, були проведенні змагання з настільного тенісу серед закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради. В змаганнях взяли участь  вихованці Ямпільського ліцею, В?язовецького ліцею, Довгалівського ліцею, Дідковецької та Воробіївської гімназії.  Вчителі фізичного виховання: Ковбасовський В. Д., Василюк О. А., Боденчук І. П., Бійчук О. М., Сливко А. Б., досить добре підготували учасників до змагань, як хлопчиків так і дівчаток.

Учасники були розділені на дві групи, із переможців яких  було  сформовано одну групу де і розігрались медалі переможців.

Переможцями турніру  серед дівчат стали: Ліщук Наталія (Ямпільський ліцей) – 1 місце, Мельник Марія (Ямпільський ліцей) – 2 місце, Цікав?юк Ліна (В?язовецький ліцей) – 3 місце.

Серед хлопців сильнішими стали: Бійчук Владислав (Ямпільський ліцей) – 1 місце, Вакула Андрій (Ямпільський ліцей)  – 2 місце, Загорський Владислав (Дідковецька гімназія) – 3 місце.

В загальному заліку команд першість виборола команда Ямпільського ліцею та отримала перехідний кубок переможця змагань з настільного тенісу: «Весна – 2021». Друге місце посіла команда Дідковецької гімназії, третє В?язовецького ліцею.

Змагання проходили в дружній та щирі атмосфері. Переможці були нагороджені медалями та грамотами Ямпільської селищної ради.