Шановні односельчани!

Щорічно на усій території нашої держави проходить всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». Мета даної акції полягає у формуванні культури поведінки на природі, екологічної свідомості, відповідальності за чисте довкілля та об’єднанні жителів задля спільної мети – поліпшення стану навколишнього середовища.

За гарною традицією, у третю суботу квітня працівники державних установ, підприємств, приватних організацій, студенти, учні та всі небайдужі громадяни виходять на спільний суботник. У дружній атмосфері, об’єднанні спільною метою прибирають вулиці від сміття та минулорічного зілля, наводять лад у місцях відпочинку, прибирають біля пам’ятників національним героям, білять дерева тощо.

 Ямпільська селищна рада, відповідно до рішення виконавчого комітету від 24 лютого 2021 року № 13 «Про проведення акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою населених пунктів селищної ради»,  долучається до всеукраїнської ініціативи та закликає усіх жителів громади, лідерів учнівського самоврядування, працівників підприємств та організацій підтримати дану акцію та вийти 17 квітня 2021 року на спільний суботник.    

Тільки разом ми зможемо зробити цей світ трішечки кращим!

З повагою,

виконавчий комітет Ямпільської селищної ради