Ямпільською селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: начальник Служби у справах дітей, сім’ї та молоді  Ямпільської селищної ради Білогірського району Хмельницької області.

Вимоги до кандидатів на посаду начальника Служби у справах дітей, сім’ї та молоді: громадянство України,  вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за напрямком підготовки «Педагогіка», «Юриспруденція», «Психологія», «Соціологія», вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері, знання діючого законодавства України.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2-х років.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі на посаду начальника Служби у справах дітей, сім’ї та молоді:

- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія;

- дві фотокартки розміром 4x6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.

 Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30- ти календарних  днів від дня опублікування оголошення за адресою: смт Ямпіль вул. Чернавіна, 52А Ямпільська селищна рада.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Ямпільської селищної ради