В селищному будинку культури пройшов звітний концерт  Школи мистецтв  Ямпільської селищної ради за участі учнів та викладачів творчих колективів закладу.

       Молодий творчий колектив привітав селищний голова Василь Кордонець

В урочистій частині концерту директор Школи мистецтв Леонід Панасюк вручив свідоцтва  учням школи про закінчення навчального закладу, перший документ про освіту,  відзначив грамотами учнів, які за навчальний рік стали призерами та переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів з різноманітних видів образотворчого мистецтва та музичної майстерності, хореографії: “Сьогодні ми однозначно маємо ким гордитися! Бо, справді, багате талантами наша громада, і ми маємо надію, що обдаровані діти матимуть бажання навчатися у нас і виступати на справжній сцені”.

Зі сцени лунали музика і пісні, заряджали позитивом енергійні танці, музичні твори, вокал - не залишили байдужими жодного глядача, адже школа змогла представити багато мистецьких новинок, з’явилися нові, цікаві колективи. В результаті – концерт вийшов яскравим, креативним та насиченим.