У всіх школах Ямпільської територіальної громади відбулося свято останнього дзвоника.

На жаль, через карантинні обмеження школярі святкували завершення навчального року в класах, а вчителі провели тематичні уроки.

Однак попри складну епідемічну ситуацію випускники 9 - их та 11 - их класів все ж змогли відчути весь смак останнього дзвоника на повну, адже змогли постояти на своїй останній лінійці. Загалом цього року наша громада провела у доросле життя 23 випускники  11 – их класів.

Зі стрічками та бутоньєрками на грудях із написом «Випускник-2021» зібрались на шкільних подвір’ях одинадцятикласники та дев’ятикласники, котрі цього року покидають стіни рідних навчальних закладів. Проте, якщо частина учнів 9-х класів продовжить навчання у школі, то для одинадцятикласників шкільний дзвоник пролунав востаннє.

Урочистості святкової лінійки традиційно розпочались із Гімну України .

Аби привітати випускників, вчителів та батьків з останнім шкільним дзвоником, побажати їм успіхів у складанні іспитів та вступі до ВУЗІВ на святкові лінійки завітали  нач.відділу соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Ямпільської селищної ради В. Міщук,   керівник кластера « Антоніни» Розізнаний О., депутат Шепетівської районної ради В. Лосовський,  депутати Ямпільської селищної ради, спеціалісти управлінь, відділів селищної ради.

Завершились святкові лінійки традиційним випускним вальсом і символічним «останнім дзвоником».