ОГОЛОШЕННЯ
 Ямпільською селищною радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади:
Відділ бухгалтерського обліку та звітності:
спеціаліст І категорії – 1 (на період декретної відпустки основного працівника).
Вимоги до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідно спрямування, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері, в т.ч. з програмою «АСІ». 
Стаж роботи за професією бухгалтер – не менше 2 років.
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі
- заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, автобіографія;
- дві фотокартки розміром 4x6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, про присудження наукового ступеня або вченого звання;
- копію документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.
Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30- ти календарних  днів від дня опублікування оголошення за адресою: смт Ямпіль вул. Чернавіна, 52А Ямпільська селищна рада.
Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Ямпільської селищної ради.