Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

ПРОЕКТ РІШЕННЯ "Про бюджет Ямпільської селищної територіальної громади на 2022 рік"

Дата: 10.12.2021 14:59
Кількість переглядів: 813

Фото без опису

Україна

Місцеве самоврядування

Ямпільська селищна рада

Білогірського району Хмельницької області

ПРОЕКТ

РІШЕННЯ

 

сімнадцятої сесії VIII скликання

 

від  ___ грудня 2021 року                      смт. Ямпіль                         № ___          

 

Про бюджет Ямпільської селищної територіальної громади на 2022 рік

 

22544000000)

код бюджету

 

Враховуючи висновки постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2022 рік:

доходи селищного бюджету в сумі  53 543 268 гривень, у тому числі доходи загального фонду селищного бюджету – 52 849 988 гривень, доходи спеціального фонду селищного бюджету – 693 280 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки селищного бюджету в сумі  53 543 268 гривень, у тому числі видатки загального фонду селищного бюджету - 52 849 988 гривень та  видатки спеціального фонду селищного бюджету – 693 280 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 10 000 гривень, що становить 0,02 відсотків  видатків загального фонду  бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд селищного бюджету у розмірі 100 000 гривень, що становить 0,19 відсотків видатків загального фонду  бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів селищного бюджету на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами  згідно з додатками 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2022 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 5 до цього рішення.

4.Затвердити розподіл витрат бюджету на реалізацію програм  в сумі      1 199 462 гривень згідно з додатком  7 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2022 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтею 97 Бюджетного кодексу України (крім пункту 111 частини 1 цієї статті).

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2022 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України.

7. Визначити на 2022 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками селищного бюджету видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

 поточні трансферти місцевим бюджетам.

8. Надати право фінансовому відділу Ямпільської селищної ради отримувати, відповідно до статті 73 Бюджетного кодексу України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які відповідно до  статті 43 Бюджетного кодексу України покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. Дозволити фінансовому відділу Ямпільської селищної ради при надходженні в міжсесійний період трансфертів з Державного бюджету України, обласного бюджету (дотацій, субвенцій) понад обсяги, враховані в селищному бюджеті на 2022 рік, збільшувати (зменшувати) обсяг доходів та видатків селищного бюджету на суму трансфертів, одержаних з Державного бюджету України, обласного бюджету з послідуючим затвердженням на сесії селищної ради.

Зазначені зміни вважати змінами, внесеними до селищного бюджету на 2022 рік.

10. Головним розпорядникам коштів селищного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства;

4) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2023 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

5) забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі для кожної бюджетної установи.

11. У процесі виконання селищного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів селищного бюджету фінансовий відділ селищної ради у межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою (окремо за загальним та спеціальним фондами) здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків за бюджетними програмами, а також за бюджетною програмою збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків здійснюється фінансовим відділом селищної ради за рішенням селищної ради, погодженим з постійною комісією селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку.

12. Якщо після прийняття селищною радою рішення про селищний бюджет на 2022 рік повноваження на виконання функцій передається відповідно до законодавства від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого головного розпорядника бюджетних коштів, дія бюджетного призначення не припиняється і застосовується для виконання тих самих функцій чи послуг іншим головним розпорядником бюджетних коштів, якому це доручено.

Передача бюджетних призначень здійснюється за висновком постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку з послідуючим затвердженням на сесії селищної ради.

13. Установити, що це рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року.

14. Додатки 1 - 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.  

15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку.

 Селищний голова                                                      Василь КОРДОНЕЦЬ

Додаток №1Додаток №2
Додаток №3Додаток №4
Додаток №5Додаток №6
Додаток №7 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь