Дошкільний вік – це один з найважливіших періодів у становленні і розвитку дитини, а дошкільна освіта є невід’ємним складником і першим рівнем у системі освіти – стартовою платформою особистісних досягнень. Для Ямпільської громади потреби дітей, їх розвиток, безбар'єрність та якість освіти  є основним пріоритетом – головним важелем усіх починань. Ми розуміємо важливість і неповторність дитинства, цінуємо кожну дитину та визнаємо її унікальність.

      Ямпільська селищна рада піклується, щоб усі діти, які потребують підтримки у навчанні, отримали її на найвищому рівні. З цією метою у чотирьох закладах дошкільної освіти  (ЗДО) створені інклюзивні групи, а саме у: Миклаському ЗДО «Малятко», В'язовецькому ЗДО «Джерельце», Довгалівському ЗДО «Вишенька» та Ямпільському ЗДО «Росинка». Введено у штат чотири ставки асистентів вихователів, виділяються кошти на проведення корекційно-розвиткових занять та закупівлю необхідних засобів, що дають змогу опанувати навчальну програму, оволодіти практичними навичками та сприяють розвитку фізичних і творчих здібностей.

      На вихованців Микласького ЗДО «Малятко» після денного сну чекав справжній сюрприз – неймовірні подарунки під ялинкою, які заздалегідь привіз Василь Микитович Кордонець, голова Ямпільської селищної ради.

Щасливі дитячі оченята були промовистішими за слова вдячності. І в дитячому садочку відразу завирувало «доросле» життя: заклопотана «мама» прийшла до лікаря, щоб вилікувати маленьку «донечку»;

маленький натураліст приніс на прийом до ветеринара свого чотирилапого друга, який почав накульгувати;

біля каси супермаркету вибудувалася справжня черга, усі хочуть скуштувати нові ласощі;

щасливі «матусі» поспішають до дитсадочка,

тут мудрий вихователь навчатиме їхніх діточок нової літери;

маленька актриса сідає в крісло перукаря, ще трішки і в неї відбудеться перша прем’єра;

заклопотана «мама» просить усіх поводитися тихіше – вона щойно заколисала «дитину»;

столяр безупинно трудиться біля станка, йому вкрай необхідно закінчити розпочате до кінця робочого дня.

Усі іграшки придбані відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року №88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» та наказу Міністерства освіти і науки від 23.04.2018  № 414 «Про затвердження Типового переліку допоміжних засобів для навчання (спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку) осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в закладах освіти»