10 січня 2022 р. у приміщенні Ямпільської селищної ради відбувся семінар для закладів загальної середньої освіти у яких організовано інклюзивне навчання. Провели даний захід наші колеги та багаторічні партнери – Білогірський інклюзивно-ресурсний центр.

На семінарі ретельно проаналізували постанову Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року № 957 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти», яка розширює підходи до організації інклюзивного навчання. Детально зупинилися на рівнях підтримки учнів з труднощами у навчанні, визначили сферу відповідальності працівників закладів освіти та засновника, розглянули нові підходи до фінансування інклюзивної освіти.

Приємною несподіванкою для спеціалістів Білогірського інклюзивно-ресурсного центру став заздалегідь підготовлений відділом соціального захисту населення, освіти, культури та спорту Ямпільської селищної ради сюрприз – ексклюзивна лялька на інвалідному візку, яка уособлює єдність, багатоманітність та різнобарвність нашого світу.

Даний презент є символічним виявом нашої подяки за плідну співпрацю, професіоналізм, небайдужість, людяність та високі моральні якості, які наші колеги щоденно проявляють при виконанні своїх фахових обов’язків.