A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021-2022 н.р.

Дата: 10.01.2022 14:49
Кількість переглядів: 130

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099 (із змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 17 серпня 2021 № 914 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді.

Учасникам ІІ етапу олімпіад були запропоновані різнорівневі, різнопланові за змістом та обсягом завдання, що вимагали від учасників високого рівня компетентності з предмету, логічного мислення, творчості, вміння аналізувати, узагальнювати набуті знання,орієнтовані на програмовий матеріал з базових предметів з урахуванням рівня складності завдань ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад свідчать про високий рівень знань частини учасників, які успішно справились із завданнями, виявили глибоке розуміння законів, теорій, продемонстрували вміння творчо застосовувати теоретичні знання на практиці, обґрунтовувати  одержані результати, робити узагальнення та висновки, доводити власну думку та застосовувати свої знання в нестандартних умовах і ситуаціях.

 Це свідчить про систематичну, цілеспрямовану роботу педагогічних колективів та окремих вчителів з обдарованими дітьми і талановитою учнівською молоддю. Відповідно можна зробити висновок, що належну роботу щодо залучення та відбору здібних дітей до участі в олімпіадах провели педагогічні колективи та адміністрації цих шкіл. Хочеться відмітити, що окремі учні – члени команд одержали досить високі бали, що свідчить про високий рівень можливостей, наявність ефективної системи роботи з обдарованими дітьми у закладі та відповідального ставлення при підготовці учнів до олімпіад.

   На основі спільного рішення оргкомітету та на підставі протоколів засідань журі про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін визначено переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному  році.

 

Прізвище та ім?я переможця

ЗЗСО

Клас

Предмет

Місце

  1.  

Зайдова Марія

Довгалівський ліцей

7

Українська мова та література

1

  1.  

Поліщук Софія

Ямпільський ліцей

7

Українська мова та література

2

  1.  

Члек Ангеліна

В?язовецький ліцей

7

Українська мова та література

3

  1.  

Кушпіль Дарія

Ямпільський ліцей

10

Українська мова та література

2

  1.  

Загорська Анна

Ямпільський ліцей

10

Українська мова та література

1

  1.  

Піддубняк Надія

Ямпільський ліцей

11

Українська мова та література

1

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

Українська мова та література

1

  1.  

Міщук Діана

Воробіївська гімназія

8

Українська мова та література

2

  1.  

Повстюк Артем

Ямпільський ліцей

8

Українська мова та література

3

  1.  

Аршеніна Яна

Ямпільський ліцей

9

Українська мова та література

1

  1.  

Члек Марина

В?язовецький ліцей

9

Українська мова та література

2

  1.  

Керекеша Назар

Микласька гімназія

9

Українська мова та література

3

  1.  

Члек Марина

В?язовецький ліцей

9

фізика

2

  1.  

Ковбасовський Валентин

Ямпільский  ліцей

9

фізика

1

  1.  

Кащук Тетяна

Микласька гімназія

9

фізика

3

  1.  

Зайдова Марія

Довгалівський ліцей

7

фізика

2

  1.  

Медведчук Діана

Ямпільский  ліцей

7

фізика

1

  1.  

Кутвіцький Рустам

В?язовецький ліцей

7

фізика

3

  1.  

Цікав?юк Ліна

В?язовецький ліцей

8

фізика

1

  1.  

Перепелиця Анастасія

Ямпільский  ліцей

8

фізика

2

  1.  

Повстюк Артем

Ямпільский  ліцей

8

фізика

3

  1.  

Щур Володимир

Ямпільський ліцей

11

фізика

1

  1.  

Кушпіль Дарія

Ямпільський ліцей

10

астрономія

1

  1.  

Клименко Аліна

Ямпільський ліцей

10

правознавство

1

  1.  

Романюк Анастасія

В?язовецький ліцей

9

правознавство

1

  1.  

Ляшенюк Артур

Воробіївська гімназія

9

правознавство

2

  1.  

Комаринська Діана

Ямпільський ліцей

9

правознавство

3

  1.  

Бабич Олександра

Ямпільський ліцей

8

Історія

1

  1.  

Цікавюк Ліна

В?язовецький ліцей

8

Історія

2

  1.  

Молодецький Олег

Довгалівський ліцей

8

Історія

3

  1.  

Петрошай Віра

Микласька гімназія

8

Історія

3

  1.  

Гультай Яна

Довгалівський ліцей

9

Історія

1

  1.  

Романюк Анастасія

В?язовецький ліцей

9

Історія

2

  1.  

Гончарук Анастасія

Ямпільський ліцей

9

Історія

3

  1.  

Клименко Аліна

Ямпільський ліцей

10

Історія

1

  1.  

Марчук Юлія

Ямпільський ліцей

9

технології

1

  1.  

Мурава Вікторія

Ямпільський ліцей

11

технології

1

  1.  

Цікавюк Олександр

Воробіївська гімназія

9

технології

1

  1.  

Керикеша Назарій

Микласька гімназія

9

технології

2

  1.  

Попов Тарас

В?язовецький ліцей

9

технології

3

  1.  

Хаврусь Серафим

Ямпільський ліцей

11

технології

1

  1.  

Бабич Олександра

Ямпільський ліцей

8

математика

1

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

математика

2

  1.  

Молодецький Олег

Довгалівський ліцей

8

математика

3

  1.  

Кащук Тетяна

Микласька гімназія

9

математика

1

  1.  

Гультай Яна

Довгалівський ліцей

9

математика

2

  1.  

Ковбасовський Валентин

Ямпільський ліцей

9

математика

3

  1.  

Повстюк Софія

Довгалівський ліцей

6

математика

1

  1.  

Побережна Юлія

В?язовецький ліцей

6

математика

2

  1.  

Куйдич Олександра

Микласька гімназія

6

математика

3

  1.  

Зайдова Марія

Довгалівський ліцей

7

математика

1

  1.  

Баланюк Софія

Воробіївська гімназія

7

математика

2

  1.  

Кащук Ліза

Микласька гімназія

7

математика

3

  1.  

Щур Володимир

Ямпільський ліцей

11

математика

1

  1.  

Ковбасовський Валентин

Ямпільський ліцей

9

хімія

1

  1.  

Гультай Яна

Довгалівський ліцей

9

хімія

2

  1.  

Члек Марина

В?язовецький ліцей

9

хімія

3

  1.  

Кащук Ліза

Микласька гімназія

7

хімія

1

  1.  

Кутвіцький Рустам

В?язовецький ліцей

7

хімія

1

  1.  

Зайдова Марія

Ямпільський ліцей

7

хімія

2

  1.  

Климчук Віталіна

Дідковецька гімназія

7

хімія

3

  1.  

Перепелиця Анастасія

Ямпільський ліцей

8

хімія

1

  1.  

Вайцещук Микола

Микласька гімназія

8

хімія

2

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

хімія

3

  1.  

Вакула Андрій

Ямпільський ліцей

10

хімія

1

  1.  

Рудик Дмитро

Ямпільський ліцей

11

хімія

1

  1.  

Гультай Яна

Довгалівський ліцей

9

біологія

1

  1.  

Помернюк Іванна

Микласька гімназія

9

біологія

2

  1.  

Попов Тарас

В?язовецький ліцей

9

біологія

3

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

біологія

1

  1.  

Походощук Софія

Ямпільський ліцей

8

біологія

2

  1.  

Міщук Діана

Воробіївська гімназія

8

біологія

3

  1.  

Русняк Вікторія

Ямпільський ліцей

11

біологія

1

  1.  

Клименко Аліна

Ямпільський ліцей

10

біологія

1

  1.  

Мурава Вікторія

Ямпільський ліцей

11

екологія

1

  1.  

Цимбалюк Діана

Ямпільський ліцей

10

екологія

1

  1.  

Бабич Олександра

Ямпільський ліцей

8

Англійська мова

1

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

Англійська мова

2

  1.  

Міщук Діана

Воробіївська гімназія

8

Англійська мова

3

  1.  

Бояр Денис

Ямпільський ліцей

9

Англійська мова

1

  1.  

Ляшенюк Артур

Воробіївська гімназія

9

Англійська мова

2

  1.  

Члек Марина

В?язовецький ліцей

9

Англійська мова

3

  1.  

Вакула Андрій

Ямпільський ліцей

10

Англійська мова

1

  1.  

Клименко Аліна

Ямпільський ліцей

10

Англійська мова

2

  1.  

Рудик Дмитро

Ямпільський ліцей

11

Англійська мова

1

  1.  

Рибак Денис

Ямпільський ліцей

8

Географія

1

  1.  

Маленчук Єлизавета

В?язовецький ліцей

8

Географія

2

  1.  

Гультай Яна

Довгалівський ліцей

9

Географія

1

  1.  

Гончарук Анастасія

Ямпільський ліцей

9

Географія

2

  1.  

Побережна Каріна

Ямпільський ліцей

10

Географія

1

  1.  

Рудик Дмитро

Ямпільський ліцей

11

Географія

1


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь