Відповідно до плану роботи Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та  протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми в Ямпільській селищній територіальній громаді, 21 лютого 2022 р. відбулося засідання з наступних питань:

  1. Про виконання Закону України «Про соціальні послуги»;
  2. Про організацію надання соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді в Ямпільській селищній раді;
  3. Щодо створення кризової кімнати для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Перше питання підготувала Бричківська Наталія Андріївна, директор КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», проаналізувавши соціальні послуги, які надавалися у Ямпільській селищній раді протягом 2021 р.

Про організацію надання соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді в Ямпільській селищній раді прозвітував Примак Олександр Григорович, начальник служби у справах дітей, сім'ї та молоді.

Богуш Тетяна Олександрівна, головний спеціаліст відділу соціального захисту населення, освіти, культури та спорту, детально зупинилася на третьому питанні порядку денного наголосивши, що створення кризової кімнати не тільки допоможе  покращити захист людей, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, а й поверне їм віру у себе, оточуючих та прийдешній день.