A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Пишаємося нашими земляками, які повернулись призерами з Кубка світу з Таеквон-До, що відбувся в Словенії

Дата: 20.10.2022 10:22
Кількість переглядів: 170

У місті Копер (Республіка Словенія) пройшов VIII Кубок світу з Таеквон-До. За медалі змагались 1300 спортсменів з 52 країн світу. Національна збірна України з Таеквон-До надзвичайно успішно виступила на цьому турнірі. Українська команда, яку представляло понад сто спортсменів, зайняла перше місце серед 123 команд-учасниць та посіла друге загальнокомандне місце серед 52 країн. У складі нашої збірної змагались тернопільські спортсмени Олександр Катернюк та Едуард Катернюк.
Серед учасників вікової групи 18-35 років, ІІ дан, Олександр Катернюк завоював третє місце у розділі туль. Зауважимо, що в тулях оцінюються три параметри: техніка, сила та ритм.
У цій же віковій групі у ваговій категорії до 63 кг, 4-1 куп, Едуард Катернюк посів друге місце у спецтехніці та став бронзовим призером у спарингу.
Спортсмени представляють обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До України

Фото без опису

За матеріалами: Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА