A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: масло вершкове

Дата: 06.01.2023 08:29
Кількість переглядів: 119

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. N 631 і від 11 жовтня 2016 р. N 710», постанова Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).

Ямпільська селищна рада Шепетівського району Хмельницької області  Код ЄДРПОУ: 04403309 (адреса: 30231, Україна, Хмельницька обл., смт. Ямпіль вул. Чернавіна,52А) інформує про
проведення закупівлі  - Масло вершкове

Вид процедури: Відкриті торги (з особливостями).

Ідентифікатор закупівлі - UA-2023-01-03-004067-a

Предмет закупівліМасло вершкове (код ДК 021:2015 — 15530000 -2 — Вершкове масло)

Очікувана кількість товару : масло вершкове – 200 кг

Очікувана вартість предмета закупівлі: 50000 грн. 00 коп. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі - визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) кількості товару, вивчення ринкових цін, аналіз мінімальних цін.

Масло вершкове

Масло вершкове жирнiстю не менше 72%, фасоване в пачці не менше 200 гр. Масло в чистому вигляді, без домішків жирів рослинного походження. Смак чистий, добре виражений вершковий та кисломолочний. Консистенцiя однорідна, пластична, щiльна поверхня на розрiзi блискуча або слабо бпискуча, суха. Колiр вiд світло-жовтого до жовтого, однорiдний за всiєю масою. Без рослинних жирів. Товар не повинен мiстити генетичномодифiкованi органiзми (ГМО), що обов'язково вiдображається на етикетцi маркуванням «без ГМО». Копії документів, що засвідчують якість та безпеку запропонованої продукції, наявність яких передбачена чинним законодавством, мають бути надані в повному обсязі. Строк придатностi товару на момент поставки повинен становити не менше 85% від загального термін узберiгання. Масло вершкове повинно відповідати вимогам ДСТУ 4399:2005  Якість товару повинна відповідати вимогам ДКСУ.

 

 

Вимоги до предмета закупівлі:

Товар має постачатися дрібними партіями у кількості та асортименті згідно із заявками Замовника.Учасник визначає ціну з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені, в тому числі на транспортування до місця поставки, страхування та таке інше.Загальні технічні вимоги.Під час використання електронної системи закупівель з метою подання  пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», тобто  пропозиція у будь-якому випадку повинна містити накладений кваліфікований електронний підпис учасника/уповноваженої особи учасника  закупівлі. Товари, що постачаються повинні мати необхідні сертифікати якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України. На недоброякісний Товар складається акт і Товар повертається Постачальнику. Вимоги до упаковки. Упаковка повинна бути без пошкоджень, забезпечувати захист і зберігання товару під час транспортування від місця завантаження до місця поставки (відвантаження). На кожній упаковці фасування, або на ярлику, повинна бути  інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника, вага,  дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання.  Кожна партія товару супроводжується документами, що підтверджують його кількість та якість.  Вимоги до безпеки. Товар, що поставляється повинен відповідати встановленим для даного Товару технічним вимогам, що підтверджує якість Товару, забезпечує його безпеку для життя і здоров'я користувачів. Кожна партія Товару має супроводжуватися документами, що підтверджують його походження, безпечність і якість, ґатунок, категорію, дату виготовлення, термін реалізації, умови зберігання. Строк придатності товару на день поставки повинен становити не менш 85% від загального строку придатності.Транспортування товару (продуктів харчування) здійснюється спеціальним транспортом учасника для перевезення даного типу товару (харчових продуктів) з відповідним обладнанням (стелажі, які можуть зніматися, піддони та інше) дозволеним Міністерством охорони здоров’я в умовах, що забезпечують їх зберігання та запобігання забруднення із дотриманням товарного сусідства. Всі поставленні товари повинні відповідати вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» від 23.12.1997 № 771/97-ВР,  нормативно-технологічній документації, встановленим санітарно-гігієнічним нормам, нормам стандартизації і сертифікації та супроводжуватись відповідними документами, що підтверджують їх якість та придатність до використання.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь