Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Я ПЕНСІОНЕРКА, ПРАЦЮЮ У БЮДЖЕТНІЙ УСТАНОВІ, ЯКА РЕГУЛЯРНО СПЛАЧУЄ СТРАХОВІ ВНЕСКИ. ЧОМУ В ТАКОМУ РАЗІ ПРИ ЗВЕРНЕННІ ЗА ПЕРЕРАХУНКОМ ПЕНСІЇ З 1 ЛЮТОГО МЕНІ, ЯК ПРАЦЮЮЧІЙ, ВРАХОВАНО СТАЖ І ЗАРПЛАТУ ТІЛЬКИ ПО ВЕРЕСЕНЬ 2022 РОКУ?

Дата: 01.03.2023 10:07
Кількість переглядів: 90

Фото без опису

Згідно частини четвертої статті 42 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV
“Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” перерахунок пенсій
працюючим пенсіонерам проводиться з урахуванням не менш як 24-х місяців
страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії або з
урахуванням менше 24 місяців страхового стажу, але після призначення
(попереднього перерахунку) пройшло не менше 2-х років.
Перерахунок пенсійних виплат здійснюється з урахуванням даних про
страховий стаж з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру
загальнообов’язкового державного соціального страхування на підставі поданих
страхувальниками звітів про сплату єдиного внеску.
Ситуація, про яку ви зазначаєте, очевидно пов’язана зі строками звітування. У
зв’язку з тим, що квартальний звіт подається страхувальниками протягом 40
календарних днів після закінчення звітного кварталу, відомості про страховий стаж та
заробітну плату працівників відображаються в реєстрі застрахованих осіб за кілька
місяців з моменту сплати ЄСВ.
При перерахунку вашої пенсії було враховано стаж та заробіток по вересень
2022 року включно, оскільки дані про стаж та заробіток за IV квартал 2022 року
станом на 1 лютого 2023 року не надійшли до Пенсійного фонду України.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь