A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

ПІСЛЯ СМЕРТІ ЧОЛОВІКА МОЯ 15-РІЧНА ДОНЬКА ОТРИМУЄ ПЕНСІЮ ПО ВТРАТІ ГОДУВАЛЬНИКА. Я ВИЙШЛА ЗАМІЖ, І МІЙ НИНІШНІЙ ЧОЛОВІК ДОНЬКУ ВДОЧЕРИВ. ЧИ МОЖЕ ВОНА І НАДАЛІ ОТРИМУВАТИ ПЕНСІЮ?

Дата: 01.03.2023 10:48
Кількість переглядів: 72

Фото без опису

Пенсія у зв’язку із втратою годувальника призначається непрацездатним
членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні (стаття 36 Закону
України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).
Дітям пенсія у зв’язку із втратою годувальника призначається незалежно від
того, чи були вони на утриманні годувальника.
Неповнолітні діти, які мають право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника,
зберігають це право і в разі їх усиновлення.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь