Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

ЯК ВРАХОВУЮТЬСЯ ПІД ЧАС ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ДОХОДИ ПОДРУЖЖЯ, ЯКЩО ВОНИ РАЗОМ НЕ ПРОЖИВАЮТЬ?

Дата: 01.03.2023 11:01
Кількість переглядів: 93

Фото без опису

Житлова субсидія призначається виходячи з кількості зареєстрованих у
житловому приміщенні осіб і розраховується на всіх членів домогосподарства (пункт
24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (далі — Положення).
Під час призначення житлової субсидії враховуються доходи членів сім’ї
домогосподарства, в тому числі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання
відмінне від адреси домогосподарства.
Водночас відповідно до статті 3 Сімейного кодексу України подружжя
вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою,
лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не
проживають спільно.
Із урахуванням зазначеного, доходи подружжя враховуються при призначенні
житлової субсидії, окрім випадку, якщо обом більше 60 років і вони проживають у
сільській місцевості або селищах міського типу (пункт 24 Положення).


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь