Виховні роботи до дня Конституції України в Ямпільському ЗДО🇺🇦
Дата: 30.06.2023 09:18
Кількість переглядів: 160
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403309/9711d4fce244f6ef4de1504e436ad9dd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403309/de43a7b1fbc181005ebfe22231aeecda.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403309/2739c7d111b537c9a67a4aa59a411a91.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403309/197f3ed7b263aad47652c0e0fd312059.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403309/a9cb5dade1abc91a2718773bfcc7a94a.jpg)
Я – українець. Є у мене право,
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
На щастя жити у такій країні.
![🔰](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
В День Конституції в Ямпільському ЗДО відбувалися виховні заходи патріотичного спрямування. Саме така робота педагогів сприяє усвідомленню малими українцями, що «людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
На знак поваги і шани до Державного свята, Дня Конституції України, маленькі вихованці іграми, танцями та піснями показали, як реалізовуються їх конституційні права.
« повернутися