📢Шановні жителі Ямпільської громади. Запрошуємо на навчання цивільного населення за програмою «Про організацію та проведення базової підготовки громадян до національного супротиву
Дата: 10.07.2023 11:06
Кількість переглядів: 141
З метою формування патріотичної свідомості та стійкої мотивації, набуття знань та практичних вмінь, для захисту України у Ямпільській територіальній громаді формується група громадян для проходження навчального курсу базової підготовки до національного спротиву.
![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)