A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

🔰МОЯ РІДНА СЕСТРА, ОДИНОКА МАТИ, ПОТРАПИЛА В ЛІКАРНЮ. ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ЛІКАРНЯНИЙ, ЯКЩО ДОГЛЯДАТИМУ В ЦЕЙ ЧАС ЇЇ ПІВРІЧНУ ДОНЬКУ?

Дата: 24.07.2023 13:24
Кількість переглядів: 52

Фото без опису☝️Законодавство передбачає таку можливість. Медичний висновок категорії “Догляд за дитиною у разі хвороби особи, яка доглядає за дитиною” формується лікуючим лікарем на період лікування пацієнта на підставі медичного запису про того, хто фактично здійснюватиме догляд за дитиною віком до 3 років, та висновку про тимчасову непрацездатність особи, яка здійснюватиме такий догляд (п.6 розділу 2 Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я,

затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України 01.06.2021 № 1066).
✅️Застрахованій особі, яка здійснює догляд за дитиною до трирічного віку (або за дитиною з інвалідністю віком до 18 років), якщо мати дитини (або інша особа, яка фактично здійснює догляд за дитиною) захворіла, надається допомога по тимчасовій непрацездатності.
🔹️Лікарняний надається з першого дня на весь період хвороби (ст. 15 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”).
☝️Лікарняний не надається, якщо застрахована особа перебувала у цей час у щорічній (основній чи додатковій) відпустці, додатковій відпустці у зв’язку з навчанням або творчій відпустці.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь