Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

🔰ЧИ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕНСІЯ В РАЗІ ВТРАТИ ГОДУВАЛЬНИКА ДИТИНІ, ЯКЩО ЇЇ БАТЬКО ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ?

Дата: 28.07.2023 13:10
Кількість переглядів: 43

Фото без опису✅️Так, у такому випадку пенсія у разі втраті годувальника призначається.

☝️Відповідно до пункту 2 статті 166 Сімейного кодексу України особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов'язку щодо утримання дитини.

❗️З особи, позбавленої батьківських прав, стягуються аліменти на користь дитини, а у разі її смерті – призначається пенсія по втраті годувальника (годувальник набув необхідного страхового стажу).

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь