Ямпільська громада
Шепетівський район Хмельницька область

Я ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ У КВАРТИРІ САМ. ЧИ ПРИЗНАЧАТЬ МЕНІ СУБСИДІЮ, ЯКЩО ОСОБОВІ РАХУНКИ ЗІ СПЛАТИ ЖКП ВІДКРИТО НА ЛЮДИНУ, ЯКА НАРАЗІ ЗА ЦІЄЮ АДРЕСОЮ НЕ ПРОЖИВАЄ?

Дата: 15.09.2023 11:00
Кількість переглядів: 74

Фото без описуПризначать, оскільки субсидія призначається одному із членів
домогосподарства, зокрема з тих, хто зареєстрований (задекларований) в житловому
приміщенні (будинку) (пункт 22 Положення про порядок призначення житлових
субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №
848).
При цьому не має значення на кого відкрито особовий рахунок по сплаті за
житлово-комунальні послуги.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь